Program czyste powietrze

POPRAWA JAKOŚCI POWIETRZA

Modernizacja i dofinansowanie

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza poprzez zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń generowanych przez domy jednorodzinne. Dzięki specjalistom z firmy KMK-ENERGIA, każdy właściciel takiego domu może skorzystać z programu i skutecznie przyczynić się do ochrony środowiska. Nasi specjaliści pomogą w zaplanowaniu modernizacji, czyli określeniu, jakie działania należy podjąć w celu poprawy efektywności energetycznej domu.
REALIZACJA MODERNIZACJI

Kompleksowa obsługa Klienta

Po uzyskaniu niezbędnych środków, nasi wykonawcy przystępują do realizacji wszystkich modernizacji, które zostały zaplanowane we wniosku. Dokładamy wszelkich starań, aby całe przedsięwzięcie zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo, a Ty mógł cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu jednorodzinnym oraz oszczędnością na rachunkach za energię. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona inwestorów, którzy przyczyniają się do ochrony środowiska oraz oszczędzają na kosztach ogrzewania.
PYTANIA I ODPOWIEDZI

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów. Być może znajduję się tutaj również Twoje pytanie!
Skorzystanie z programu „Czyste Powietrze” pozwala na znaczące obniżenie kosztów ogrzewania budynku, poprawę komfortu mieszkańców oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, co ma pozytywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi.
Wnioski są oceniane na podstawie m.in. kryteriów ekonomicznych (np. koszt inwestycji w odniesieniu do oszczędności energii), kryteriów technicznych (np. jakość materiałów i wykonania prac) oraz kryteriów społecznych (np. priorytetowe obszary, w których jest największe zanieczyszczenie powietrza).
Do dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze” kwalifikują się prace związane z termomodernizacją budynków (m.in. docieplenie ścian, stropów, poddaszy, wymiana okien i drzwi), a także wymiana źródeł ciepła (m.in. instalacja pomp ciepła, kotłów gazowych lub na paliwo stałe).
Do dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze” kwalifikują się prace związane z termomoderniZ programu „Czyste Powietrze” mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wielorodzinnych, a także właściciele lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych. zacją budynków (m.in. docieplenie ścian, stropów, poddaszy, wymiana okien i drzwi), a także wymiana źródeł ciepła (m.in. instalacja pomp ciepła, kotłów gazowych lub na paliwo stałe).
Masz pytania? Napisz!