Panele fotowoltaiczne

DARMOWA ENERGIA ELEKTRYCZNA

Panele fotowoltaiczne dla firm i domów

Instalacja fotowoltaiczna jest doskonałym dopełnieniem w przypadku zastosowania elektrycznych źródeł ciepła np. pomp ciepła. Jest trwałym i bardzo żywotnym systemem wytwarzania darmowej energii elektrycznej przez co najmniej 25 lat. Nasi specjaliści dobiorą oraz zamontują odpowiednią instalację do potrzeb Twojego budynku. Jedną z największych zalet fotowoltaiki jest jej trwałość i niezawodność. Panele fotowoltaiczne są bardzo żywotne i mogą wytwarzać energię przez długi czas bez większych problemów.
OPTYMALZACJA WYBORU

Dobór instalacji fotowoltaicznej

Dobór odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej do potrzeb budynku jest kluczowy, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby pomóc w doborze oraz montażu odpowiedniej instalacji, która będzie najlepiej odpowiadać potrzebom Twojego budynku. Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Moc instalacji 7,56 kWp

Panele JINKO SOLAR 315 W

Falownik SOFAR SOLAR

PORTFOLIO

Ostatnie realizacje

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów. Być może znajduję się tutaj również Twoje pytanie!
System fotowoltaiczny jest praktycznie całkowicie bezobsługowy. Instalacja nie posiada ruchomych elementów, jest więc wysoce odporna na awarie. Paneli nie trzeba też myć ani odśnieżać: zabrudzenia spłucze deszcz, a śnieg osunie się pod wpływem grawitacji. Obsługa instalacji odbywa się dzięki dedykowanej aplikacji. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak działa nasz system i ile produkuje prądu z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
Instalacja fotowoltaiczna produkuję energię elektryczną ze słońca. Wytworzona energia jest w pełni darmowa. Fotowoltaika może pomóc obniżyć rachunki za energię do minimum. Jest to istotne zwłaszcza teraz, gdy ceny prądu dynamicznie rosną. Warto pamiętać, że bez względu na system rozliczeń, im większa jest Twoja autokonsumpcja, czyli bieżące zużycie energii z fotowoltaiki, tym więcej oszczędzasz.Jak duża będzie opłacalność fotowoltaiki i czas zwrotu inwestycji zależy od wielu czynników, takich jak koszt instalacji, koszt energii elektrycznej, dopasowanie systemu do zużycia czy poziom autokonsumpcji. Dlatego przed podjęciem decyzji o instalacji paneli fotowoltaicznych, warto przeprowadzić dokładne analizy i skonsultować się z ekspertami.
Regularne dokonywanie przeglądów instalacji to pewność, że Twój system działa prawidłowo i jest w pełni bezpieczny. Serwis pomaga sprawdzić stan poszczególnych komponentów, ale też zlokalizować usterkę czy uszkodzenie elementu instalacji. Szybkie wykrycie nieprawidłowości pozwala na ich naprawę, zanim nastąpi poważna awaria. Przeglądy, to też podstawa utrzymania gwarancji. Jeśli chcesz by Twój system działał wydajnie, a gwarancja nie została zakwestionowana, wykonuj je regularnie.
Masz pytania? Napisz!